Grill sa yo ton tranch bon gou sou chabon oswa gaz gri oswa itilize yon chodyè gri stovetop.
Sèvi ton an sou yon kabann nan sezon prentan an, pwa pure, oswa pwa lans ansanm ak griye pòmdetè nouvo oswa diri pou yon repa ete bon gou ak limyè. Sèvi ak ton susi-klas pou gou a trè pi byen.
Mwen gri ton pou apeprè 2 minit sou chak bò, kidonk li toujou ra anpil. Grill li ankò si ou renmen, men si ton kwit pou twò lontan li pral plis tankou ton sèk nan bwat.
Ki sa ou pral bezwen
- 1/3 tas vinèg diven wouj
- 1 gwo kiyè Piquant moutad mawon
- 1 gwo kiyè siwo myèl
- 3 gwo kiyè siplemantè lwil oliv jenn fi
- Dash lay zèb séchage
- 1 a 1 1/2 liv tranch ton fre
Ki jan fè li
Konbine premye 5 engredyan yo nan yon bokal oswa kouvri veso; souke melanje byen. Mete ton nan yon sak depo manje; ajoute sou 4 gwo kiyè melanj moutad la. Bouche sak la epi kite marinad pou apeprè 20 minit.
Bwote gri a ak lwil oliv ak chalè. Retire tuna a nan marinad la epi vide marinad la nan yon ti maren. Pote marinad nan yon bouyi plen; retire nan chalè epi mete sou kote.
Grill ton an sou chalè segondè pou apeprè 2 a 3 minit sou chak bò, oswa jiskaske fè kòm vle.
Farin ak marinad la cho, si yo vle.
Ou ka sanble tou
Marinated griye ton ak Dijon siwo myèl moutad
Tonben bouyi ak sòs sitwon sòs tomat
Nicoise-Style Ton Salad Avèk Dijon abiye
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 444 |
| Total Grès | 22 g |
| Grès satire | 4 g |
| Enstans grès | 13 g |
| Kolestewòl | 86 mg |
| Sodyòm | 463 mg |
| Idrat kabrit | 6 g |
| Fibè dyetetik | 0 g |
| Pwoteyin | 51 g |