Nan grèk: τυροκαυτερή, pwononse tee-roh-kahf-teh-REE
Yon spesyalite nan rejyon an nan Thrace nan nòdès Lagrès, se tranpe sa a sèvi tout lòt peyi sou Lagrès - nan divès degre nan chalè. Fanmi mwen renmen yon sèl cho, Se konsa, mwen sèvi ak piman jalapeno ki fè je m 'dlo jis soti nan manyen yo. Sa a resèt travay ak piman wouj ak vèt. Ti oswa cho, sa a se yon plonje bon gou.
Ki sa ou pral bezwen
- 1/2 liv fwomaj feta
- 1 pwav (twò grav, depann sou preferans)
- 3 ti kuiyè. lwil oliv
Ki jan fè li
Konplete feta a nan ti moso lè l sèvi avèk yon fouchèt.
Sauté pwav a nan 2 gwo kiyè lwil oliv jiskaske po a se alalejè mawon. Retire tij la epi jete, epi koupe pwav an ti moso. Sèvi ak yon mòtye ak ensèk , ajoute pwav la ak lwil oliv la li te sote nan fwomaj la ak Mach jouk lis, ajoute plis lwil oliv si sa nesesè pote l 'bay konsistans la nan yon epè (men pa rèd) tranpe.
Sèvi garnished ak yon ti jan nan pèsi.
Altènativman: Mete fwomaj, pwav, ak lwil ki soti nan sote nan blenndè a ak melanje, ajoute plis lwil oliv si sa nesesè pou pote nan konsistans ki kòrèk la.
Ide: Si ou gen yon pwav ki twò cho, déchirure li louvri yon sèl bò anba dlo k ap koule epi retire epi jete blan entèn manbràn la. Pat pwav a sèk anvan sote.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 60 |
| Total Grès | 6 g |
| Grès satire | 2 g |
| Enstans grès | 3 g |
| Kolestewòl | 13 mg |
| Sodyòm | 130 mg |
| Idrat kabrit | 1 g |
| Fibè dyetetik | 0 g |
| Pwoteyin | 2 g |