Nan Polòy, Pak Lendi se ke yo rekonèt kòm Śmigus-Dyngus Jou oswa jis Dyngus Jou lè ti gason yo jwenn yo douse ti fi yo ak dlo. Sa a marmite fasil nan orijin Ameriken an se yon bon fason yo itilize moute fimen sosis ak choukrout soti nan Pak dine.
Pou yon vire an sante, itilize soup sodyòm, zonyon anvan tout koreksyon, fwomaj ki gen anpil grès, kiełbasa kodaj , noodl ze paw ze, epi rense choukrout lan de fwa.
Sa a resèt double byen epi li se ideyal pou yon potluck. Li ka fè nan yon cuisinier dousman, men blanchi yo anvan stratifikasyon. Kwit sou mwayen jouk kluski se sansib.
Isit la yo se etap pou fè Śmigus-Dyngus marmite.
Ki sa ou pral bezwen
- 1 (10.75-ons) ka krèm nan soup djondjon
- 1/4 tas karamele zonyon
- 1 1/2 ti kiyè luil moutad jòn
- 1 choukrout liv, rense, vide ak prese sèk
- 4 ons nouy klouki
- 1 (14-ons) pake fimen kielbasa, tranche 1/4 pous epè
- 4 ons graje fwomaj Swis
- 1/4 tas pen
Ki jan fè li
- Chofe chofaj a 350 degre F. Lightly rad yon gwo vè oswa chodyè pen oswa plat marmite ak kwit manje espre. Melanje ansanm soup, karamèl zonyon, ak moutad epi mete sou kote.
- Kouch mwatye choukrout lan nan chodyè a prepare. Kouch mwatye kluski a sou tèt sa, ki te swiv pa mwatye kielbasa la .
- Gaye mwatye soup melanj lan sou kielbasa la. Repete charlatan ak engredyan ki rete yo.
- Voye fwomaj graje respire sou tèt nan marmit. Top ak pen. Mete marmit sou yon chodyè fèy pou trape nenpòt gout. Kwit pou 50 minit, wotasyon yon vire mwatye 25 minit nan boulanjri a, oswa jiskaske lò mawon ak ebulisyon.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 532 |
| Total Grès | 29 g |
| Grès satire | 10 g |
| Enstans grès | 11 g |
| Kolestewòl | 66 mg |
| Sodyòm | 1,751 mg |
| Idrat kabrit | 47 g |
| Fibè dyetetik | 5 g |
| Pwoteyin | 22 g |