Se lach la Witch te rele tankou paske Strega (Italyen pou sòsyè ) likeur kache nan bwè a, e ki sa ki pi agreyab sou sa a bwè se ke li se yon fason bèl ak étretiv yo jwi Scotch.
Li te gen yon manyen nan sofistike ak wiski a ak vèrmout, men se trese ak limonad ak remèd fèy ak se te sèvi sou glas, fè li yon an jeneral entérésan, curieux libasyon.
Ki sa ou pral bezwen
- 1 ons wiski wiski
- 1/2 ons
- sèk voutou
- 1/4 ons
- Stèk vyann likeur
Ki jan fè li
- Bati nan yon vè fin vye granmoun-alamòd 3/4 plen nan glas kraze .
- Brase .
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 143 |
| Total Grès | 0 g |
| Grès satire | 0 g |
| Enstans grès | 0 g |
| Kolestewòl | 0 mg |
| Sodyòm | 1 mg |
| Idrat kabrit | 14 g |
| Fibè dyetetik | 2 g |
| Pwoteyin | 2 g |