Sa a marinad se epè ase yo bwa nan sifas la nan kodenn lan. Slather sou sifas la ak asire w ke kodenn la se respire kouvwi ak gou nan dous moutad pral koule nan yo kreye yon gou twò grav men aparan.
Ki sa ou pral bezwen
- 2/3 tas / 160 mL lwil oliv
- 1/4 tas / 60 jL ji sitwon
- 1/4 tas / 60 mL siwo myèl
- 1/4 tas / 60 mou moutad (koryas-grenn, mawon)
- 2 dan lay (mens)
Ki jan fè li
1. Konbine tout engredyan ak fwe ansanm jouk lis.
2. Metòd la pi bon pou marinad yon kodenn se yo sèvi ak yon gwo sak manje ki san danje. Mare kodenn lan ak marinad la lè l sèvi avèk yon bwòs oswa nan men. Travay marinad la sou sifas la an antye, andedan ak deyò. Mete kodenn lan nan sache plastik la epi fèmen. Refrijere pou 10 a 20 èdtan.
3. Apre marinadaj, retire kodenn nan sak ki pèmèt depase marinad pou netwaye.
Jete depase.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 51 |
| Total Grès | 0 g |
| Grès satire | 0 g |
| Enstans grès | 0 g |
| Kolestewòl | 0 mg |
| Sodyòm | 71 mg |
| Idrat kabrit | 12 g |
| Fibè dyetetik | 1 g |
| Pwoteyin | 1 g |