Sous la Stone se yon melanj ki enteresan ki sanble ak abriko a Sour . Yon sèl sa a diferan pa ajoute ji zoranj ak lè l sèvi avèk chak nan engredyan yo respire. Sous Stone yo pi bon ka jwenn lè l sèvi avèk fre prese ji zoranj ak yon melanj frèch te fè tounen .
Ki sa ou pral bezwen
- 1 ons abriko Brandy
- 1 ons
- ji zoranj
Ki jan fè li
- Vide engredyan yo nan yon chokèt ki tap fèt .
- Souke byen .
- Souch nan yon glas tounen frèt.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 26 |
| Total Grès | 0 g |
| Grès satire | 0 g |
| Enstans grès | 0 g |
| Kolestewòl | 0 mg |
| Sodyòm | 1 mg |
| Idrat kabrit | 6 g |
| Fibè dyetetik | 1 g |
| Pwoteyin | 1 g |