Sa a bon gou Stovetop Rice Pilaf resèt se tèlman fasil fè ak se akonpayman an pafè prèske nenpòt repa. Ou ka fè resèt sa a ak nenpòt remèd fèy ou ta renmen. Pou egzanp, olye pou yo tim a ak marjolèn, sèvi ak Basil ak tim, oswa origan ak marjolan. Marjoram ak Rosemary ta tou ap trè bon; men se sèlman itilize Rosemary fre, men se sèlman sèvi ak yon ti kantite Rosemary; twòp ka kraze plat la.
Ou ka sèvi sa a plat ak poul kwit, vyann, oswa tranch kwit sou gri an. Li kapab tou fèt ak diri mawon. Nan ka sa a, tan kwit manje a ta dwe ogmante a 25 a 35 minit.
Ki sa ou pral bezwen
- 2 gwo kiyè bè
- 1 gwo kiyè lwil oliv
- 1 zonyon (tise byen koupe)
- 2 dan lay (mens)
- 2-1 / 4 tas diri blan (long grenn)
- 1/2 ti kiyè sèl
- 1/8 ti kiyè blan pwav
- 1/2 ti kiyè fèy tim chèch
- 1/2 ti kiyè sèch fèy marjol
- 1 ti kiyè zoranj kale (grat)
- 3-3 / 4 tas bouyon poul (chofe nan pwen bouyi)
Ki jan fè li
- Nan yon marmite lou, fonn bè a ak lwil oliv sou chalè medyòm. Add zonyon an ak kwit, vibran souvan, jiskaske zonyon se translusid, apeprè 5 minit. Add diri a ak brase jouk diri a kouvwi ak melanj lan bè. Sa pral pran 2-4 minit; pa prese etap sa a!
- Sezon melanj lan diri ak sèl ak pwav, lè sa a ajoute tim la, marjolan, zoranj kale, ak bouyon an poul cho tout nan yon fwa.
- Kouvri ak kwit sou chalè mwayen ki ba pou 15 minit. Tcheke diri a; si se tout likid la absòbe ak diri a se sansib, li fè. Si diri a pa byen sansib, kouvri chodyè ak kwit pou 2-3 minit ankò. Fluff ak yon fouchèt ak sèvi.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 372 |
| Total Grès | 7 g |
| Grès satire | 3 g |
| Enstans grès | 3 g |
| Kolestewòl | 10 mg |
| Sodyòm | 456 mg |
| Idrat kabrit | 68 g |
| Fibè dyetetik | 3 g |
| Pwoteyin | 8 g |