Sa a fwote konbine gou yo nan dous ak chalè. Ou ka ajiste chalè a lè l sèvi avèk poud grav oswa mwayen tiyo. Si ou reyèlman vle epis li leve, lè sa a ajoute yon gwo kiyè an Kayen. Sa a se fwote a pafè pou gwo barbecue Riben vyann bèf . Fwote ka itilize nan yon marinad. Gade pi ba a pou enstriksyon yo.
Ki sa ou pral bezwen
- 1/4 tas / 60 mL paprika
- 1/4 tas / 60 mL grav oswa mwayen poud tchili
- 1/4 tas / 60 mL
- mawon sik
- 1/4 tas / 60 mL tè nwa pwav
- 1 gwo kiyè / 15 mL Cayenne
- 1 gwo kiyè / 15 mL poud lay
- 1 gwo kiyè / 15 mL sèl
Ki jan fè li
1. Melanje tout engredyan yo byen. Aplike sou 2 gwo kiyè / 30 mL nan fwote nan chak bò etajè a. Prepare fimen epi ajoute zo kòt. Sere fwote nan yon veso lè sere nan yon kote ki fre, sèk pou 6 mwa.
2. Pou itilize fwote nan yon marinad, tou senpleman konbine 1/4 tas / 60 mL nan melanj ak 1/4 tas lwil oliv, 1/4 tas asid nan kèk kalite tankou lacho oswa ji sitwon oswa vinèg sidr, plis 2 gwo kiyè / mL dlo. Melanje byen jiskaske byen fonn.
Vide sou kib, kouvri ak vlope plastik, ak marinate nan frijidè pou 6-12 èdtan.
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 51 |
| Total Grès | 1 g |
| Grès satire | 0 g |
| Enstans grès | 0 g |
| Kolestewòl | 0 mg |
| Sodyòm | 795 mg |
| Idrat kabrit | 12 g |
| Fibè dyetetik | 3 g |
| Pwoteyin | 1 g |