Sa yo chok kochon gwo-degoute yo se yon CINCH pou prepare ak engredyan ou pwobableman gen nan men yo. Gou nan sòs la babekyou endijèn fè sa yo vyann kochon koupe sansib ak bon gou.
Sèvi sa yo chop ak pòmdetè oswa yon plat diri pou yon repa fanmi bon gou.
Ki sa ou pral bezwen
- 2 tas dlo
- 1 sitwon (ji ak griye krout)
- 1 zonyon, tise byen koupe
- 1 ti kiyè sèl
- 1/4 tas Worcestershire sòs
- kèk gout sòs Tabasco
- 2 seleri zo kòt, koupe
- 1 ti kiyè poud tchili
- 1/4 tas mawon sik
- 1 tas sòs tomat
- 1/4 tas vinèg
- 1 1/2 2 liv chòp vyann kochon
Ki jan fè li
Melanje tout engredyan, eksepte vyann kochon, nan yon marmite 2-ka kwit. Pote nan yon bouyi ak mitone pou 10 a 15 minit. Brown chop; kote nan yon plat boulanjri. Kouvri ak sòs; kwit pou 1 1/2 a 2 èdtan nan 350 degre.
Sèvi 6.
Ou ka sanble tou
Pikant vyann kochon pikant ak tomat ak pwav
Ti chòp kochon lans ak sòs Orange
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 417 |
| Total Grès | 18 g |
| Grès satire | 6 g |
| Enstans grès | 7 g |
| Kolestewòl | 104 mg |
| Sodyòm | 602 mg |
| Idrat kabrit | 27 g |
| Fibè dyetetik | 1 g |
| Pwoteyin | 35 g |