Yon gou glaze ki senp sa a danjere vyann kochon griye. Yon tas frwi prezève konbine avèk kèk vinèg balzamik, moutad, ak mawon sik fè glase nan fasil.
Yo te ajoute yon melanj bouyon gri te ajoute nan dantèl la vyann kochon foto anvan searing, men santi yo lib yo sèvi ak pwòp ou sezonman melanj melanje oswa sèl plenn ak pwav.
Ki sa ou pral bezwen
- 2 gwo kiyè lwil oliv
- 2 dantle vyann kochon, apeprè 1 1/2 liv
- gri séchage melanj oswa sèl ak frèch tè nwa pwav
- 1 tas pèch oswa abriko prezève
- 2 gwo kiyè
- balsamik vinèg
- 2 gwo kiyè Dijon moutad
- 2 gwo kiyè sik mawon
Ki jan fè li
- Chofe fou a a 350 F.
- Chofe lwil oliv la nan yon gwo sote sou chalè medyòm. Lave vyann kochon ak koupe lwen grès ak ajan po. Sezon ak sèl la ak pwav oswa gri séchage. Sear sou tout kote, sou 6 a 8 minit total. Transfè nan yon chodyè boulanjri.
- Konbine engredyan ki rete yo nan yon marmite epi pote nan yon mitone. Retire nan chalè epi mete sou kote.
- Kwit pen kochon an nan fou a prechofe pou apeprè 12 minit. Bwose san gad dèyè ak melanj lan glase ak Lè sa a, kontinye torréfaction pou 5 a 10 minit ankò, oswa jiskaske vyann kochon an anrejistre omwen 145 F sou yon tèmomèt enstantane-lekti antre nan pati nan epè nan yon D '.
- Refwadi glase ki rete a epi sèvi ak vyann kochon an.
Sèvi 6.
Ou ka sanble tou
Medikaman vyann kochon vyann ak yon sòs Marsala senp
Fried Bacon ak Panko medikaman vyann kochon
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 329 |
| Total Grès | 11 g |
| Grès satire | 3 g |
| Enstans grès | 6 g |
| Kolestewòl | 95 mg |
| Sodyòm | 179 mg |
| Idrat kabrit | 21 g |
| Fibè dyetetik | 1 g |
| Pwoteyin | 34 g |