Dous, senp, ak kokenn, "Trophy" Margarita la se yon tòde èrbal sou orijinal la ak se jis kòm fasil fè. Pandan ke bwè a te fèt pou Oscar gade pati yo , li se kokenn pou okazyon twò anpil anpil yo konte epi li se yon fason pafè enpresyone envite ak yon bagay inatandi.
Sa a margarita karakteristik yon gwo tequila rele Roca Patwon, yon ajou nan Patwon Tequila ki pran tequilas deja serye yo ak lis nan yon nivo nouvo. Reposado a se tout sa ou ta atann de vèsyon an tèt-etajè. Menm si li vann nan yon pwen pri ki pi wo, li toujou vo melanje nan yon bwason gwo, ou pral jis vle gen plis selektif.
Yon fwa ou gen sa a tequila nan men, rès la nan margarita a se fasil epi li prezante toujou bèl lavand siwo a senp, ki ranplase trip sec nan Margarita orijinal la . Siwo a aktyèlman pran pi long pase fre pase li fè ak si ou se yon lavender-lover tankou m ', ou pral jwenn ke li se esansyèl nan ba ou.
Yon nòt ki sot pase sou prezantasyon an nan bwè a ... Pou kreye kandida lavand pou gani an, tou senpleman itilize sa a flè teknik flè ak branch nan lavand. Kòm yon altènatif (paske florè lavand pafè yo pa toujou disponib), ou ka ranje glas ou a ak sa a fasil lavand sik .
Ki sa ou pral bezwen
- 1 1/2 ons tequila (
- Roca Patron Reposado )
- 3/4 ons ji sitwon (
- fre )
- 3/4 ons siwo senp (
- endijèn siwo lavand )
- Gani: chandire lavand
Ki jan fè li
- Vide engredyan yo nan yon chokèt tap fèt ki te ranpli avèk glas.
- Souke byen .
- Dole nan yon glas bwason frèt (ki gen yon Rim sik , si yo vle).
- Gani ak chandire lavand.
Recipe Koutwazi: Patwouy Lespri
| Gid nitrisyonèl (pou chak pòsyon) | |
|---|---|
| Kalori | 90 |
| Total Grès | 0 g |
| Grès satire | 0 g |
| Enstans grès | 0 g |
| Kolestewòl | 0 mg |
| Sodyòm | 17 mg |
| Idrat kabrit | 22 g |
| Fibè dyetetik | 2 g |
| Pwoteyin | 1 g |